Duhová školka

NOVÉ POHYBOVÉ KROUŽKY od září 2019

NOVÉ POHYBOVÉ KROUŽKY od září 2019

Baví Vaše děti pohyb, pohádky, zpívání a hry? Právě pro ně jsme připravili dva nové odpolední kroužky:

********************************************************

SKUPINOVÉ KROUŽKY (10-12 dětí)

***

PONDÉLÍ

• 17:00 – 18:00 hodin - DIVADELNÍ KROUŽEK (DiK - pro děti od cca 4 let)

• 17:30 – 18:30 hodin - JÓGA PRO DĚTI (od cca 4 let)

***

ÚTERÝ

• 17:00 – 18:00 hodin - VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO PŘEDŠKOLÁKY (VV1 - pro děti od cca 4 do 6 let)

***

ČTVRTEK

• 15:30 – 16:30 hodin - VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO NEJMENŠÍ (VV3 - pro děti od cca 3 do 5 let)

• 17:30 – 18:30 hodin - VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO PŘEDŠKOL8KY A MLADŠÍ ŠKOLÁKY (VV2 - pro děti od cca 5 do 9 let)

***

STŘEDA, ČTVRTEK - hudebně-pohybové kroužky

• HV1, HV2, kytara - rozvrhy připravujeme

(kroužky budou pravděpodobně probíhat podle stejného rozvrhu jako v tomto školním roce

(17.00-18.00 hod. - ST - HV2 (5-9 let), ČT - HV1 (3-5 let)

***

INDIVIDUÁLNÍ KROUŽKY

***

• KLAVÍR (předškolní děti od 4 let a začátečníci - 45 min, dospělí a pokročilí – 60 min.) – pondělí, úterý, středa - dle individuální dohody s lektorkou

***

Nezapomeňte se prosím přihlásit na info@duhovaskolkapraha.cz

Těšíme se na Vás!

ŠKOLNÍ AKCE

ŠKOLNÍ AKCE

Školní akce jsou pro všechny děti, tedy i ty, které v daný den školku pravidelně nenavštěvují. Divadlení představení jsou otevřená také pro sourozence, rodiče, prarodiče a kamarády.

***

pondělí 3. června v 16.30 - ŠKOLNÍ BESÍDKA (MŠ)

***

úterý 4. června - ŠKOLNÍ KARNEVAL - den plný písniček a her v maskách

***

středa 5. června v 17.00 - SPOLEČNÁ BESÍDKA HUDEBNÍCH KROUŽKŮ (HV1 + HV2)

***

úterý 11. a 25. června - SOLNÁ JESKYNĚ (odchod ze školky v 8.45 hodin)

***

úterý 18. června 2019 - FOCENÍ na závěr školního roku

***

středa 19. června 2019 - VÝLET DO TOULCOVA DVORA na stateček se zvířátky

***

pátek 21. června od 16.30 hod. - MALOVÁNÍ NA TRIČKA - výtvarná dílnička pro děti a rodiče

***

pátek 28. června od 16.30 hod. - BATIKOVÁNÍ - výtvarná dílnička pro děti a rodiče

***

středa 17. července - SOLNÁ JESKYNÉ (odchod ze školky v 8.45 hod.)

***

středa 14., 21. a 28. srpna - SOLNÁ JESKYNĚ (odchod ze školky v 8.45 hod.)

PRÁZDNINOVÁ ŠKOLKA

PRÁZDNINOVÁ ŠKOLKA

Prázdninový provoz školky:

1. - 5. 7. - zavřeno

9. - 20. 7. - prázdninový provoz (2 týdny)

22. 7. - 9. 8. - zavřeno (3 týdny)

12. - 30. 8. - prázdninový provoz (3 týdny)

od 2. 9. pokračujeme novým školním rokem

Prázdninová školka je otevřená také pro děti, které k nám do školky pravidelně nechodí. Cenovou nabídku Vám rádi připravíme "na míru".

Odpolední kroužky se v průběhu prázdnin nekonají. Poslední kroužky budou 28. června 2019 a pokračujeme opět od 16. září 2019.

 

 
facebook

reference

Vážené paní učitelky,
z celého srdce bych vám chtěla poděkovat za skvělý a hlavně laskavý přístup k dětem, díky kterému se moje dcera Nina do školky opravdu těší. Vaši školku jednoznačně doporučuji. Nina díky vaší trpělivosti, péči a nekončící kreativitě udělala za dobu docházky obrovské pokroky. Není dne, aby nám doma nezazpívala novou písničku, nedonesla obrázek či vystřihovánku, kterou sama vyrobila, nebo dokonce neukazovala nové cviky ze školky.
Rozhodnutí dát Ninu do Duhové mateřské školky považuji za jedno z nejlepších ve svém životě, neboť výsledek vidím každý den a tím je moje spokojené dítě.

Děkuji,
Pavla K.

 

"Vážená paní ředitelko, milé paní učitelky, chtěla bych Vám poděkovat za péči, s jakou jste se staraly o naši Justýnku. Je to spokojená holčička, která se ráno těší do školky. Chci, abyste věděly, že si Vaší práce vážím. Velice oceňuji komunikaci mezi školkou a rodiči (připomínání akcí, vkládání fotek ze života školky…) a ještě víc si vážím vstřícnosti a ochoty, s jakou vycházíte vstříc s docházkou, náhradami… Chtěla bych pochválit i vzdělávací program školky, především písničky, které se s dětmi učíte. Jsou nové nejen pro Justýnku, ale i pro mě a baví mě se je od ní učit :) Přeji Vám, ať se školce daří a ať máte štěstí na prima děti.
Těšíme se opět v září."

Jitka a Justýnka Š.

 

"Anička chodí do Duhové školky od září, kdy jí bylo 2,5 roku. Ona je spokojená a já taky, protože mám čas na sebe a o Aničku je velmi dobře postaráno. Když jsem školku vybírala, ani jsem si nedovedla představit, že najdeme takovou, která nám bude skutečně vyhovovat. Nebo že najdeme vůbec nějakou školku pro naše dítě. Laťku jsme totiž měli s manželem postavenou hodně vysoko. Naše milovaná holčička nemůže jít do státní školky, manžel má špatné zkušenosti ještě ze svého dětství, takže to musí být soukromá školka, ale zase ne moc drahá. Musí být blízko, abych tam malou mohla vodit pěšky. Musí přijmout, že Anička nejí maso a v podstatě ani další živočišné produkty. Musí zvládnout, že Anička ještě nosí plíny. Že nenosí bačkůrky, a má barefoot boty. Musí se k ní chovat hezky, nesmí tam být moc dětí. Musí podporovat její osobnost. Nebylo toho málo, a tak jsem si myslela, že je to skoro utopie, takovou školku najít... [ celý text ]"

Ing. Martina M.

 

"Souhlasíme s předchozími příspěvky. Náš tříletý syn sice každé ráno brečí, přesto do této školky moc rád chodí. Je na něm vidět, že je spokojený. Přechod na celodenní režim byl také bezproblémový. Školku v rámci hlídání dětí si mohla zkusit také naše šestiletá dcera, která byla s učitelkami velice spokojená.
Děkujeme paním učitelkám za pružný přístup k rodičům a profesionální přístup k dětem."

Rodiče Marcellka H.

 

"Dobrý den,
chtěla bych doporučit všem rodičům, kteří hledají umístění pro své ratolesti Duhovou školku na Praze 10. Moje dcera již rok tuto školku navštěvuje a moc se jí v ní líbí. Dochází sem i v odpoledních hodinách na různé kroužky, ze kterých je nadšená a vždy se těší na další hodinu. Z výtvarného kroužku nosí mnoho krásných výrobků a na hudebním kroužku se učí hezké dětské písničky, které nám pak velmi ráda zpívá stále dokola.
Tato školka mě velice nadchla svým rodinným přístupem, hezkým prostředím a milým, profesionálním přístupem všech učitelek. Nejlepším měřítkem je pro mě spokojenost mé dcery, která se vždy do školky moc těší a po návratu je plná dojmů a umí spoustu nových věcí.
Chci moc poděkovat vedení a všem zaměstnancům školky a popřát hodně úspěchů a spokojených dětiček."

Blanka S., maminka Vanessky

 

"Duhová školka leží v tichém prostředí, je nově a sympaticky zařízená ve stylu Ikea, je tam velmi čisto a děti se v ní cítí dobře. Mají všechno, co potřebují – mně jako mamince je příjemné, jak je všechno krásně nové, sociální zařízení, hračky – a mladé paní učitelky se dětem plně věnují. Vyrábějí – velmi nápaditě a přiměřeně věku, zpívají, poslouchají hudbu. Hned před vchodem mají zahrádku. Děti bývají při vyzvedávání klidné a spokojené, takže mám dojem, že nejsou přetěžované. Vládne tam velmi příjemná atmosféra a syn tam chodí rád."

Kristina V., maminka Kubíka