Duhová školka

ŠKOLNÍ AKCE - leden 2019

ŠKOLNÍ AKCE - leden 2019

Školní akce jsou pro všechny děti, tedy i ty, které v daný den školku pravidelně nenavštěvují. Divadlení představení jsou otevřená také pro sourozence, rodiče, prarodiče a kamarády.

***

úterý 8 a 22. ledna - SOLNÁ JESKYNĚ (odchod ze školky v 8.45 hodin)

***

středa 30. ledna v 9.30 hodin - DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ ve školce - PTAČÍ POHÁDKA

***

úterý 5. a 19. února - SOLNÁ JESKYNĚ (odchod ze školky v 8.45 hodin)

***

úterý 5. a 19. března - SOLNÁ JESKYNĚ (odchod ze školky v 8.45 hodin)

***

úterý 2., 16. a 30. dubna - SOLNÁ JESKYNĚ (odchod ze školky v 8.45 hodin)

***

úterý 14. května - VELKÁ ZAHRADNÍ AKCE (dopoledne) - pro všechny děti ze školky i z kroužků

***

úterý 21. a 28. května - SOLNÁ JESKYNĚ (odchod ze školky v 8.45 hodin)

***

úterý 11. a 25. června - SOLNÁ JESKYNĚ (odchod ze školky v 8.45 hodin)

Odpolední kroužky v Duhové školce - PŘIPOJIT SE MŮŽETE I V PRŮBĚHU ŠKOLNÍHO ROKU!

Odpolední kroužky v Duhové školce - PŘIPOJIT SE MŮŽETE I V PRŮBĚHU ŠKOLNÍHO ROKU!

SKUPINOVÉ KROUŽKY (10-12 dětí)

ÚTERÝ

• 17:00 – 18:00 hodin – VÝTVARNÝ KROUŽEK pro předškoláky (VV1 – děti 4-6 let)

• 17:30 – 18:30 hodin – DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR Duháček (děti 5-9 let)

STŘEDA

• 17:00 – 18:00 hodin – HUDEBNĚ-POHYBOVÝ KROUŽEK pro předškoláky a mladší školáky (HV2 – děti 5-9 let)

ČTVRTEK

• 15:30 – 16:30 hodin – VÝTVARNÝ KROUŽEK pro nejmenší (VV3 – děti od 3 let)

• 17:00 – 18:00 hodin – HUDEBNĚ-POHYBOVÝ KROUŽEK pro nejmenší (HV1 – děti 3-5 let)

• 17:30 – 18:30 hodin – VÝTVARNÝ KROUŽEK pro předškoláky a mladší školáky (VV2 – děti 5-9 let)

***

INDIVIDUÁLNÍ KROUŽKY

• KLAVÍR (1-2 děti od 4 let, dospělí – 60 min.) – dle individuální dohody s lektorkou

• KYTARA (děti od 7-8 let, dospělí – 60 min.) – dle individuální dohody s lektorkou

***

Přihlášku společně se souhlasem ke zpracování osobních údajů najdete v části "ke stažení".

***

PŘIPRAVUJEME

• VÝTVARNÝ KROUŽEK zaměřený na grafické techniky (VV4) pro školáky (od 7-8 let a starší děti)

 

 
facebook

program

Celodenní program od 7:30 do 17:00 hodin

Dopolední program od 7:30 do 13:30 hodin

 

Denní program

7:30 - 8:45 příchod dětí
7:30 - 9:00 volný program, hry
9:00 - 9:15 rozcvička
9:15 - 9:45 svačinka
9:45 - 12:15 hlavní činnost (podle týdenního programu)
a vycházka nebo pobyt na zahradě
12:15 - 12:45 oběd
12:45 - 13:30 odchod dětí z dopoledního bloku
12:45 - 14:45 relaxace/spánek
14:45 - 15:15 svačinka
15:15 - 17:00 volný program, hry / pobyt na zahradě (dle počasí)

 

Týdenní program

  • vlastivěda hrou – "Putování se skřítkem Duháčkem", výtvarná / hudební výchova
  • hudební výchova a základy hudební teorie
  • eurytmie – cvičení s hudbou / jóga / taj-či, výtvarná výchova / angličtina
  • přírodověda / vaření / angličtina
  • pracovní listy, výtvarná / hudební výchova

(Pořadí programu na jednotlivé dny je proměnlivé, aby se všech aktivit mohly účastnit také děti s částečnou docházkou).

 

V případě dostatečného zájmu zařadíme do výukového programu také kroužek němčiny.