Duhová školka

Odpolední kroužky pro děti

Odpolední kroužky pro děti

Vážení rodiče,

velmi nás mrzí, že vzhledem k vyhlášeným opatřením jsme začátek odpoledních kroužků museli už několikrát posunout a situace nám stále nedovoluje začít. Skupinové kroužky s ohledem na věk dětí bohužel nelze přesunout do online prostředí. O začátku a termínech konání jednotlivých lekcí Vás budeme informovat na našich stránkách a e-mailem.

Děkujeme za pochopení.

Duhová školka

Návštěvy solné jeskyně do odvolání zrušeny

Návštěvy solné jeskyně do odvolání zrušeny

Vážení rodiče,

návštěvy solné jeskyně byly vzhledem k situaci zrušeny, solná jeskyně je uzavřena. Doufáme, že v pravidelných návštěvách budeme moci pokračovat hned, jak se to situace dovolí.

Děkujeme za pochopení

Duhová školka

-------------

Školní akce jsou pro všechny děti, tedy i pro ty, které v daný den do školky pravidelně nechodí.

Solná jeskyně 2021

12. a 26. 1. - zrušeno

2. a 16. 2. - zrušeno

2., 16. a 30. 3.

13. a 27. 4.

11. a 25. 5.

8. a 22. 6.

 

 
facebook

podpořte nás

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají. Možná máte chuť nám také pomoci a podpořit naši činnost, ale nevíte jak na to? Ozvěte se nám, rádi vám poradíme.

Věnovat nám můžete:

Finanční dar

  • vyberte si, na co budou Vaše peníze určeny. Můžete podpořit například nějakou akci či divadelní představení pro děti, nebo můžete přispět na pomůcky, vybavení – hudební nástroje, či úpravy a zkrášlení našich prostor.

Materiál

  • ve školce i na výtvarných kroužcích máme velkou spotřebu materiálu na tvoření, ale uvítáme i drobné odměny pro děti apod.
  • např. papíry na kreslení, balicí papír
  • velkoformátové papíry (mohou být i jednostranně potištěné), odřezky barevných samolepicích folií apod., jste-li např. tiskárna

Váš čas

  • máte trochu volného času a chtěli byste nám ho věnovat? Rádi se s vámi domluvíme. Můžete nám pomoci při akcích nebo při vedení vybraných aktivit. Ale můžete nám pomoci např. i se zajištěním úprav objektu a zahrady.

 

Nedostáváme žádné dotace, proto nám sponzoring výrazně pomůže v zajištění provozu školky i odpoledních kroužků pro děti. Staňte se proto naším partnerem. Za Vaši pomoc Vám můžeme nabídnout uveřejnění Vašeho loga na našich webových stránkách www.duhovaskolkapraha.cz, v propagačních materiálech, či na našich akcích.

 

Pokud jste se rozhodli nám jakýmkoliv způsobem přispět, kontaktujte nás na tel. čísle 728 945 955, nebo e-mailem: info@duhovaskolkapraha.cz
Předem děkujeme.

Duhová školka děkuje všem, kteří nás v minulosti podpořili nebo nadále podporují.