Duhová školka

ŠKOLNÍ AKCE - červen 2022

ŠKOLNÍ AKCE - červen 2022

ČERVEN 2022

2. 6. - od 9.00 hod. - Focení ve školce

3. 6. - od 9.00 hod. - Karneval ke Dni dětí

7. 6. - Toulcův dvůr – O beránkovi a ovečkách (odchod ze školky v 8.45 hod.)

13. 6. - od 16.30 hod. - Besídka MŠ

14. 6. - od 10.00 hod. - Divadlo ve školce – Pošťácká pohádka

14. 6. - od 16.30 hod. - Besídka hudebně-pohybových kroužků

21. 6. - Toulcův dvůr – Za pokladem Země (odchod ze školky v 8.45 hod.)

28. 6. - Solná jeskyně (odchod ze školky v 8.45 hod.)

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ ŠKOLKY

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ ŠKOLKY

4. - 10. 7. zavřeno

11. - 22. 7. letní školka

25. 7. - 14. 8. zavřeno

15. - 31. 8. letní školka

od 1. 9. pokračujeme novým školním rokem

Odpolední kroužky v průběhu letních prázdnin neprobíhají.

Letní školka je otevřená také pro děti, které naši školku pravidelně nenavštěvují. O prázdninách mohou školku navštěvovat nejen děti předškolního věku, ale i mladší školáci (např. starší sourozenci, kamarádi...).

Těšíme se na Vás.

KROUŽKY PRO DĚTI - ŠKOLNÍ ROK 2021-2022

KROUŽKY PRO DĚTI - ŠKOLNÍ ROK 2021-2022

Baví Vaše děti pohyb, pohádky, zpívání, hry, malování? Právě pro ně připravujeme naše odpolední kroužky.

********************************************************

SKUPINOVÉ KROUŽKY (10-12 dětí) - školní rok 2021/2022

***

PONDĚLÍ

• 15.30 - 16.00 hodin - POVÍDÁLEK 2 (ANEB ROZHÝBÁME JAZÝČEK) ("LOG2" pro děti od cca 3 do 6 let - lektorka Jiřina) NOVÝ KROUŽEK od dubna 2022

• 17:00 – 18:00 hodin - JÓGA PRO DĚTI ("JK" pro děti od cca 4 let - lektorka Adéla)

***

ÚTERÝ

• 16.00 - 16.30 hodin - POVÍDÁLEK 1 (ANEB ROZHÝBÁME JAZÝČEK) ("LOG1" pro děti od cca 3 do 6 let - lektorka Jiřina) OBSAZENO - další děti nepřijímáme z důvodu naplnění kapacity kroužku

• 16:30 - 17.30 hodin - HUDEBNĚ-POHYBOVÝ KROUŽEK PRO NEJMENŠÍ ("HV1" pro děti od cca 3 do 5 let - lektorka Martina B.)

• 17.00 - 18.00 hodin - ANGLIČTINA PRO DĚTI - "ENGLISH WITH ALICE" ("EN" pro děti od cca 3 do 5 let - lektorka Jiřina)

***

STŘEDA

• 17.00 - 18.00 hodin - HUDEBNĚ-POHYBOVÝ KROUŽEK PRO PŘEDŠKOLÁKY A MLADŠÍ ŠKOLÁKY ("HV2" pro děti od cca 5 do 9 let - lektorka Martina B.)

• 17.30 - 18.30 hodin - VÝTVARNÝ KROUŽEK PŘEDŠKOLÁKY A MLADŠÍ ŠKOLÁKY ("VV2" pro děti od cca 5 do 10 let - lektorka Martina R.)

***

ČTVRTEK

• 16:30 – 17:30 hodin - VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO PŘEDŠKOLÁKY ("VV1" pro děti od cca 4 do 6 let - lektorka Martina R.) - OBSAZENO - další děti nepřijímáme z důvodu naplnění kapacity kroužku

***

INDIVIDUÁLNÍ KROUŽKY

***

• KYTARA (děti od cca 7-8 let, dospělí, začátečníci i pokročilí - lekce 45 min.) - středa - dle individuální dohody s lektorkou (lektorka Markéta)

***

• KLAVÍR (děti od cca 4 let, dospělí, začátečníci i pokročilí - lekce 45 min.) - dočasně pozastaveno

***

CENA:

Skupinové kroužky 150 Kč/lekce (platí se pouze skutečně odchozené lekce)

Individuální výuka (nástroje) na dotaz

Nezapomeňte se prosím přihlásit na info@duhovaskolkapraha.cz

Těšíme se na Vás!

Přihláška na odpolední zájmové kroužky (nové děti) a souhlas se zpracováním osobních údajů (kurzy, kroužky) jsou v části "ke stažení" (https://www.duhovaskolkapraha.cz/ke_stazeni.php)

 

 
facebook

reference

Pokud hledáte skvělou školku pro své děti, tak za nás můžeme vřele doporučit Duhovou školku. Chodily do ní obě naše děti a vždycky jsme byli nadmíru spokojeni. Paní učitelky jsou milé a zároveň profesionální. Dětem se věnují a je vidět, že mají děti rády. Paní ředitelka je přátelská, vstřícná, dá se s ní dobře komunikovat. Ve školce panuje velmi příjemná atmosféra. Už tím, jak tam s Vámi jednají, opravdu se tam cítíte vítáni – nikdo na Vás nespěchá, ať už jdete domů, nikdo Vám nevynadá, když přijdete pár minut po zavíračce apod. Navíc je ve školce útulno a čisto. Na webových stránkách se nedočtete o detailech, které mě osobně přišly super, tak je ráda zmíním. Například když jdou děti na zahradu, nastříkají jim nožky repelentem, když je horko, namažou dětem obličej, aby se nespálily od sluníčka, berou s sebou pití a kelímky. Musím ocenit i akce školky – pravidelně chodí do solné jeskyně, 2× ročně nacvičí s dětmi vystoupení na besídku, kde jsou zapojeny i ty nejmladší děti. Po besídce následuje občerstvení a zase je tam tak mile. Ještě se mi líbí odpolední kroužky. Dcera už třetí rok bude chodit na hudební, syna zase bavil výtvarný. Letos zkusíme i jógu, protože tu cvičili v rámci dopolední školky s paní učitelkou a doma to často předvádí.

spokojení rodiče Jitka a Filip :-)

 

Vážené paní učitelky,
z celého srdce bych vám chtěla poděkovat za skvělý a hlavně laskavý přístup k dětem, díky kterému se moje dcera Nina do školky opravdu těší. Vaši školku jednoznačně doporučuji. Nina díky vaší trpělivosti, péči a nekončící kreativitě udělala za dobu docházky obrovské pokroky. Není dne, aby nám doma nezazpívala novou písničku, nedonesla obrázek či vystřihovánku, kterou sama vyrobila, nebo dokonce neukazovala nové cviky ze školky.
Rozhodnutí dát Ninu do Duhové mateřské školky považuji za jedno z nejlepších ve svém životě, neboť výsledek vidím každý den a tím je moje spokojené dítě.

Děkuji,
Pavla K.

 

"Vážená paní ředitelko, milé paní učitelky, chtěla bych Vám poděkovat za péči, s jakou jste se staraly o naši Justýnku. Je to spokojená holčička, která se ráno těší do školky. Chci, abyste věděly, že si Vaší práce vážím. Velice oceňuji komunikaci mezi školkou a rodiči (připomínání akcí, vkládání fotek ze života školky…) a ještě víc si vážím vstřícnosti a ochoty, s jakou vycházíte vstříc s docházkou, náhradami… Chtěla bych pochválit i vzdělávací program školky, především písničky, které se s dětmi učíte. Jsou nové nejen pro Justýnku, ale i pro mě a baví mě se je od ní učit :) Přeji Vám, ať se školce daří a ať máte štěstí na prima děti.
Těšíme se opět v září."

Jitka a Justýnka Š.

 

"Anička chodí do Duhové školky od září, kdy jí bylo 2,5 roku. Ona je spokojená a já taky, protože mám čas na sebe a o Aničku je velmi dobře postaráno. Když jsem školku vybírala, ani jsem si nedovedla představit, že najdeme takovou, která nám bude skutečně vyhovovat. Nebo že najdeme vůbec nějakou školku pro naše dítě. Laťku jsme totiž měli s manželem postavenou hodně vysoko. Naše milovaná holčička nemůže jít do státní školky, manžel má špatné zkušenosti ještě ze svého dětství, takže to musí být soukromá školka, ale zase ne moc drahá. Musí být blízko, abych tam malou mohla vodit pěšky. Musí přijmout, že Anička nejí maso a v podstatě ani další živočišné produkty. Musí zvládnout, že Anička ještě nosí plíny. Že nenosí bačkůrky, a má barefoot boty. Musí se k ní chovat hezky, nesmí tam být moc dětí. Musí podporovat její osobnost. Nebylo toho málo, a tak jsem si myslela, že je to skoro utopie, takovou školku najít... [ celý text ]"

Ing. Martina M.

 

"Souhlasíme s předchozími příspěvky. Náš tříletý syn sice každé ráno brečí, přesto do této školky moc rád chodí. Je na něm vidět, že je spokojený. Přechod na celodenní režim byl také bezproblémový. Školku v rámci hlídání dětí si mohla zkusit také naše šestiletá dcera, která byla s učitelkami velice spokojená.
Děkujeme paním učitelkám za pružný přístup k rodičům a profesionální přístup k dětem."

Rodiče Marcellka H.

 

"Dobrý den,
chtěla bych doporučit všem rodičům, kteří hledají umístění pro své ratolesti Duhovou školku na Praze 10. Moje dcera již rok tuto školku navštěvuje a moc se jí v ní líbí. Dochází sem i v odpoledních hodinách na různé kroužky, ze kterých je nadšená a vždy se těší na další hodinu. Z výtvarného kroužku nosí mnoho krásných výrobků a na hudebním kroužku se učí hezké dětské písničky, které nám pak velmi ráda zpívá stále dokola.
Tato školka mě velice nadchla svým rodinným přístupem, hezkým prostředím a milým, profesionálním přístupem všech učitelek. Nejlepším měřítkem je pro mě spokojenost mé dcery, která se vždy do školky moc těší a po návratu je plná dojmů a umí spoustu nových věcí.
Chci moc poděkovat vedení a všem zaměstnancům školky a popřát hodně úspěchů a spokojených dětiček."

Blanka S., maminka Vanessky

 

"Duhová školka leží v tichém prostředí, je nově a sympaticky zařízená ve stylu Ikea, je tam velmi čisto a děti se v ní cítí dobře. Mají všechno, co potřebují – mně jako mamince je příjemné, jak je všechno krásně nové, sociální zařízení, hračky – a mladé paní učitelky se dětem plně věnují. Vyrábějí – velmi nápaditě a přiměřeně věku, zpívají, poslouchají hudbu. Hned před vchodem mají zahrádku. Děti bývají při vyzvedávání klidné a spokojené, takže mám dojem, že nejsou přetěžované. Vládne tam velmi příjemná atmosféra a syn tam chodí rád."

Kristina V., maminka Kubíka